Çevirinizi Şansa Bırakmayın!

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Mutlu Müşteriler Arasına Katılın.

Tercümede kalite en önemli unsurdur. Kaliteli tercüme yapmak ise tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Bunun farkında olarak Express Tercüme’de uzman tercüman kadromuzla hizmet vermeye 2014 yılından beri devam ediyoruz. Bu süre zarfında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için elimizden geleni yaptık ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için kendimizi geliştirdik. Hemen bizimle iletişime geçin ve mutlu müşterilerimiz arasına siz de katılın!

  • Avatar Yeliz Zoğal ★★★★★ bir ay önce
    Çok sıkışık bir zamanımda hızır gibi yetiştiler hem de çok çok kısa bir zaman içerisinde. Hem bir çok yerden fiyat bilgisi … Daha Fazla alarak hem de yorumları okuyarak seçmiştim. Cidden söylenen tüm yorumların hakkını veriyorlar. Emeğinize sağlık. Cidden teşekkür ederim.
  • Avatar Av. Arda ŞEKER ★★★★★ last week
    Express Tercüme'den profesyonel, kaliteli ve hızlı bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz, ileride tekrar çalışmak dileğiyle. … Daha Fazla
  • Avatar ibrahim küçükkaya ★★★★★ 2 ay önce
    Gerçekten her yönüyle memnun kaldığımız, sayfa düzeninin orijinaline uygun tasarlanması, çevirinin kalitesi, iletişim kanalları … Daha Fazla aracılığıyla bilgi aktarılması, ellerine emeklerine sağlık diyorum.

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyanızı bize gönderin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
Otomatik olarak yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.