Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kaliteli Çeviri

Kaliteli çeviri hizmeti deyince ilk akla gelen doğru bir şekilde çeviri kurallarını uygulamak ve deneyimdir. Kaliteye etki eden faktörleri bilmek o çeviri ofisini bir adım öne çıkaracaktır.  Müşteri odaklı ve kaliteyi ön planda tutan çeviri anlayışı ile profesyonel bir hizmet sunar ve müşteri memnuniyeti konusunda haklı bir yükselişe geçebilirsiniz.

 

Kaliteli Çeviride Öncelikler

 

Bir çevirmen kaliteli bir çeviri işi için metnin alanına iyi bakmalıdır ve bu konudaki hakimiyetini gözden geçirmelidir. Bir tercüman tüm alanlarda uzmanlaşamaz. Bu yüzden bir uzmanlık alanı olmalıdır. Kaliteli çeviri hizmeti sunmak demek müşteri beklentisini karşılamak ve herhangi bir sorun yaşamadan evrak ve belgesini kullanabilmesi demektir.

 

Kaliteli Çeviride Zamanı Yönetmek

 

Zaman kaliteli çeviri sürecine en çok etki eden faktörlerden biridir.  Her bir çevirisi yapılacak metin veya evrak için gerekli olan süre mutlaka verilmelidir. Aksi halde çeviri eksik ve hatalarla dolu olacak ve beklentiyi de karşılamayacaktır. Firmamızdan sizler de kaliteli çeviri hizmeti almak ve sorunsuz bir şekilde işinizi teslim almak dilerseniz 0216 606 29 38 numaralı hattan bizleri arayabilirsiniz.

 

Çeviriye Göre Fiyatlandırma

 

Çok kaliteli çeviri hizmeti görerek bu konuda başınızın ağrımasını istemiyorsanız çeviriyi yapan çevirmene hak ettiği ücret mutlaka verilmelidir.  Fiyatların düşüklüğüne bakarak bir tercüme ofisi seçmek istenilen ölçülerde çeviri alamamanız demektir. Burada çevirisi yapılacak metnin veya belgenin niteliği çok önemlidir. Ayrıca, kelime başına bir hesaplama yapılır. Kaliteli çeviriyi etkileyen faktörlerin mutlaka bilinmesi ve müşteri ile sağlıklı bir iletişim kurulması her şeyin başında gelir.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
Otomatik olarak yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.