Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Adana Çeviri Ofisi

Bir dil bir insan şiarından yola çıkıldığı zaman doğal olarak insanların yeryüzünde tüm dilleri bilebilmesi mümkün değildir. Oysa insanların yaşamlarının en az bir döneminde farklı dillerde çeviri gereksinimleri ortaya çıkar. Nitekim ülkemizin her yerinde de bu alanda hizmet veren firmalar bulunuyor. Biz de Adana çeviri ofisi olarak başta Adana kentinde yaşayanlar olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet veren kişilerin çeviri gereksinimlerine yanıt veriyoruz.

 

Adana Çeviri Ofisi Hizmeti

 

Adana çeviri ofisi olarak uzun yıllardır sektörde olan bir firmayız. Sektörün ve bölgenin tüm gereksinimlerini biliyor ve buna uygun olarak çalışmalar yürütüyoruz. Her dilde farklı çeviri türlerinde alanında uzman ve deneyimli eğitim almış kadrolar ile çeviri hizmeti vermekteyiz.

 

Adana Çeviri Ofisi Nasıl Hizmet Verir?

 

Adana çeviri ofisi   olarak müşterilerimizden bize böylesi bir talep geldiği zaman yapılacak olan çevirinin diline ve türüne göre ilgili arkadaşımıza çevrilecek olan metni yönlendiriyoruz. Çeviri yapılıp son kontrolleri gerçekleştikten sonra da müşterimize teslim ediyoruz.

 

Adana Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Adana çeviri ofisi  olarak fiyatlarımız piyasa araştırması yapıldığında görüleceği üzere son derece uygundur. Yapılan çevirinin türüne göre fiyatlarımız değişir. Yine hangi dilde çeviri yaptığımız da fiyatlarımızı belirleyen bir diğer unsurdur. Karakter bazlı olarak 1000 karakter üzerinden olan bir fiyat tarifemiz vardır. Ödeme noktasında ise her türlü kolaylık sağlanır. 0216 606 29 38 numaradan gereksinim duyduğunuz her an bizimle iletişim kurabilirsiniz

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
Otomatik olarak yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.