Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Adalar Çeviri Ofisi

İstanbul Adalar semti için çeviri ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verecek olan Adalar çeviri ofisi firmamız profesyonel bir şekilde akademik, hukuki ve ticari metinlerin, resmi belgelerin yanı sıra birçok metin türünde 120’den fazla dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Profesyonel Adalar çeviri ofisi ekibimiz hazırlamış olduğu metinlerde her zaman doğru ve kaliteli sonuçlar çıkarmayı amaçlamakla birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için uygun fiyatlar ile çalışmaktadır.

 

7/24 Online Çeviri

 

İstanbul’un Adalar ilçesi için uygun fiyatlı ve kaliteli tercüme hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için günün her saatinde görüşme sağlamaktayız. İngilizceden Çinceye, Arapçaya kadar pek çok dilde profesyonel çeviri hizmeti sunan Adalar çeviri ofisi firmamız en etkili çözümler ile çalışmaktadır.

Bu kapsamda online tercüme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için 7 gün 24 saat olmak üzere randevu imkanımızdan faydalanarak en kısa sürede çalışmasını teslim alabilir. Çeviri çalışmalarımız konusunda müşterilerimize internet üzerinden en kısa sürede dönüş yapmakta ve iş teslimini etkin bir şekilde tamamlamaktayız.

 

Adalar Çeviri Hizmetinde Uygun Fiyat

 

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan Adalar çeviri ofisi firmamız her zaman uygun fiyat ile kaliteyi bir araya getirmeyi amaçlar. Kaliteli bir çeviri hizmeti sunan firmamız her alanda uzman bir çevirmen kadrosu ile etkili ve kısa sürede çalışmalarını tamamlar. Böylelikle müşterilerimiz çeviri hizmetinin kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarla karşılaşmış olur. Her türlü dosya türünde ve formatta çeviri hizmeti veren firmamızdan faydalanmak ve istediğiniz dilde çeviri hizmeti alabilmek için 0 216 606 29 38 numaralı iletişim ağımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
Otomatik olarak yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.